James Bond İstanbul`a Geliyor

James Bond serisinin 50. yıldönümü filmi Bond 23`ün Adana`daki bazı sahnelerinden sonra bir bölümü de İstanbul`da çekilecek.
05.04.2012 istanbulajansi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nisan 5, 2012

James Bond serisinin 50. yıldönümü filmi Bond 23`ün Adana`daki bazı sahnelerinden sonra bir bölümü de İstanbul`da çekilecek.

Filmin yapımcıları, İstanbul`da çekim yapabilmek için Kültür ve Turizm Bakanlığı`na başvurdu. Bakanlığın başvuruyu kabul etmesinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi, filmin çekileceği mekânlar için bir dizi karar aldı. UKOME toplantısında film çekimlerinde Fatih ilçesi Sirkeci ve Balat mevkiinin geçici olarak trafiğe kapatılmasına karar verildi. 7-30 Nisan tarihleri arasında belirlenen 14 gün süreyle Sirkeci ve Balat`ta belirlenen noktalar saat 06.00-18.00 arası araç ve yaya trafiğine kapatılacak.

Çekimler Tahtakale, Mısır Çarşısı, Eminönü Meydanı, Sirkeci Postanesi, Eminönü iskeleleri ile birlikte özellikle Balat`taki Kiremit Caddesi`nde yer alan sokaklarda yürütülecek. Film çekimi için araç ve yaya trafiğine kapatılacak yerlerden biri de Eminönü Meydanı. Bölgelerin trafiğe kapatılacağı saatler arasında çalışma ekibine kolaylık sağlanması amacıyla gerekli tüm önlemler alınacak.

05.04.2012 istanbulajansi.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT