Kadına Yönelik Şiddete Karşı Birleşin

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Birleşin

Abdi İbrahim, kadına yönelik şiddete dur demek, uluslararası bu etkinliğin bir parçası olmak için 16 günlük Aktivizm Kampanyası boyunca Abdi İbrahim Tower’ı ışık sistemiyle turuncuya boyayacak.

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kasım 27, 2015

Bir asrı aşkın süredir öncü, cesur ve yenilikçi çalışmalarıyla hayatı ve geleceği iyileştirmek için faaliyetlerini aralıksız sürdüren Abdi İbrahim, Birleşmiş Milletler Genel Sekreterliği’nin başlattığı ‘Kadına Yönelik Şiddete Karşı Birleşin’ kampanyasına destek veriyor. Kampanya kapsamında Abdi İbrahim Tower, 16 gün boyunca ışık sistemiyle turuncuya boyanacak.

Birleşmiş Milletler Genel Sekreterliği tarafından kadına karşı şiddete son vermek amacıyla başlatılan, Türkiye’de de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği ve öncülüğünde düzenlenen ‘‘Kadına Yönelik Şiddete Karşı Birleşin” kampanyasına Abdi İbrahim de destek veriyor. Abdi İbrahim, kadına yönelik şiddete dur demek, uluslararası bu etkinliğin bir parçası olmak için 16 günlük Aktivizm Kampanyası boyunca Abdi İbrahim Tower’ı ışık sistemiyle turuncuya boyayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut, kadına yönelik şiddetin bütün dünyada en yaygın insan hakkı ihlalleri arasında olduğunu söyledi. Abdi İbrahim olarak böylesine önemli bir projeye katkıda bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Barut: “Birleşmiş Milletler hayata geçirdiği bu proje kapsamında dünyanın dört bir yanında 25 Kasım - 10 Aralık tarihleri arasında sürecek bir aktivizm etkinliği düzenliyor ve tüm kuruluşları, bireyleri kadına yönelik şiddetle mücadeleye davet ediyor. 103 yıldır insanlığa hizmet eden bir şirket olarak sosyal sorumluluk faaliyetlerini her zaman asli faaliyetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak gördük. Bu nedenle dünyanın en büyük sorunlarından biri olan kadına şiddeti önlemek amacıyla başlatılan bu farkındalık projesinin destekçilerindeniz. Türkiye’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği ve katkılarıyla gerçekleştirilen proje kapsamında, kadına yönelik şiddet konusunda kamuoyunda farkındalık yaratmak için binamızı 16 gün boyunca ışıklarla turuncuya boyayacağız” dedi.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT