Nurtepeliler Artık Güvende

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Nurtepe’de yaşayan vatandaşların güvenli ulaşımlarını sağlamak için önemli bir sorunu daha çözüme kavuşturdu.
01.03.2012 İBB

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mart 1, 2012

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Nurtepe’de yaşayan vatandaşların güvenli ulaşımlarını sağlamak için önemli bir sorunu daha çözüme kavuşturdu…

O2 Tem Bağlantı yolu, AKOM güzergahı üzerinde bulunan Nurtepe semti için otobüs ve diğer araçların güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamak için yolun her iki yönüne karşılıklı ayrılmış durak alanları ile bu durakları kullanan vatandaşlarımıza yönelik güvenli yaya alanları yapım çalışmaları tamamlandı.

Daha önce bu bölgede gelişigüzel ve tehlike oluşturabilecek bir şekilde yolcu indiren otobüsler için karşılıklı olarak yolun her iki tarafına, otobüsler için ayrılmış durak alanları ile bu durakları kullanacak vatandaşlarımıza yönelik güvenli yaya ve yürüme alanları oluşturularak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ile Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü’nün birlikte yürüttüğü çalışmalar sonunda, O-2 Tem Bağlantı yolu üzerinde, karşılıklı olarak otübüs durakları ve bu güzergâhtan geçen araçların güvenli bir şekilde ulaşımlarına yönelik ayrılmış otobüs durakları, yaya ve yürüme alanları proje çalışmaları tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

Bu çalışmalarla birlikte, ayrıca bu durakları kullanacak vatandaşlarımızın, rahatça ve güvenli bir şekilde Nurtepe’ye doğru uzanan yaya ve yürüme alanları tamamlandı

01.03.2012 İBB

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT