Kanıta Dayalı Yönetim

Kitap Editörün Seçtikleri Kanıta Dayalı Yönetim
Kanıta Dayalı Yönetim - Denise M. Rousseau

Kategori: Editörün Seçtikleri

Yazar: Denise M. Rousseau

Kitap Türü: İş Ekonomi - Hukuk

Yayınevi: The Kitap Yayınları

Çevirmen: Zehra Ece Polat

Basım Yılı: 2023

Sayfa Sayısı: 376

Dil: Türkçe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Aralık 6, 2023

İşletmelerde ve kuruluşlarda kararlar çoğu zaman heveslere, modaya ve ünlü CEO’ların başarı hikâyelerine dayanır. Ayrıca geleneksel modeller ve son teknoloji çözümler çoğu zaman vaat ettiklerini yerine getiremiyor. Bu durum yöneticileri, iş liderlerini, danışmanları ve politika yapıcıları büyük bir zorlukla karşı karşıya bırakıyor: Trendlerden ve hızlı çözümlerden nasıl uzak durulabilir ve bunun yerine kurumu desteklemek için geçerli ve güvenilir kanıtlar nasıl kullanılabilir?

Bu soruna yanıt olarak kanıta dayalı yönetim; kurumsal veriler, profesyonel uzmanlık, paydaş değerleri ve bilimsel literatür gibi birden fazla kaynaktan gelen ve eleştirel olarak değerlendirilmiş kanıtları kullanarak karar verme kalitesini artırmak amacıyla geliştirilmiştir.

Bu kitap, daha iyi kurumsal kararlar almak için kanıt toplamak, onları anlamak ve kullanmak için gereken belirli becerileri ortaya koyuyor.

Kanıta Dayalı Yönetim, yöneticilere, danışmanlara ve organizasyon liderlerine, karar verme süreçlerinin kalitesini ve sonuçlarını iyileştirmek için bilgi ve pratik beceriler sağlayan kapsamlı bir rehber.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Kitaplar Yazarlar Yayınevleri Kitap Türleri En Yeniler E-Kitap Çok Okunanlar Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT